szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » dla dzieci » malowanki » malowanki edukacyjne

malowanki edukacyjne

Seria malowanek edukacyjnych została przygotowana przy współpracy z nauczycielami i metodykami nauczania wczesnoszkolnego. Na każdej stronie znajduje się ilustracja do pokolorowania przez dziecko wraz z odpowiednią literką. Największym atutem książeczki są strzałki i cyferki przy literach, dzięki którym każde dziecko z łatwością zrozumie sposób ich pisania.

Malowanki z abecadłem uczą literek, utrwalają ich pisownię, a jednocześnie bawią. Każde dziecko znajdzie książeczkę dla siebie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami – w serii znajdują się bowiem Zwierzęta oraz Postacie z bajek. Zestaw ilustracji do pokolorowania jest ułożony alfabetycznie, dzięki czemu razem z literkami dziecko poznaje cały alfabet, a jednocześnie przyswaja nazwy często egzotycznych zwierząt czy postaci z najpopularniejszych bajek.

Wszystkie ilustracje uzyskały pozytywną opinię metodyków przedszkolnych i wczesnoszkolnych – są doskonale dostosowane do poziomu i umiejętności dzieci.

Do każdej książeczki przygotowaliśmy naklejki wielokrotnego użytku!

  • oprawa zeszytowa, 32 str.
    tematyka: Naklejki wielokrotnego użytku!; Strzałki pokazujące sposób pisania przy każdej literce!; Malowanki edukacyjne - zabawa i nauka!; Gwarancja zabawy na długi czas; Znakomita nauka pisania
    ISBN: 978-83-7517-350-5 | kod: MABCB
    cena: 4,39 zł
    cena z 20% rabatem: 3,51 zł