bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » lektury » czytamy metodą sylabową » Piotruś Pan - czytamy metodą sylabową

Piotruś Pan - czytamy metodą sylabową

ocena klientów (4 opinie):
oceń »
szkoła: szkoła podstawowa
 • idealna do doskonalenia samodzielnego czytania
 • odpowiednia dla dzieci 7+
 • podział wyrazów na sylaby dwoma kolorami
 • czas czytania każdego rozdziału
 • specjalnie dobrany kremowy papier
 • zakładka w środku

pełny opis książki »

cena: 9,98 zł
cena z rabatem: 7,98 zł 

Zobacz wewnątrz

Pełny opis książki: Piotruś Pan - czytamy metodą sylabową

opis książki

Piotruś Pan to uroczy, pełen wdzięku chłopiec, który potrafi latać, nigdy nie dorośnie i mieszka w fantastycznej krainie zwanej Nibylandią. Czasem odwiedza dzieci i zaprzyjaźnia się z nimi. Pewnego dnia poznaje Wendy i jej braci, Janka i Michała, i zabiera ich do swojego świata, gdzie wspólnie przeżywają liczne przygody. Czy jednak przyjaźń Wendy z Piotrusiem może przetrwać, skoro dziewczynka chce wrócić do rodziców i kiedyś dorosnąć, a chłopiec obiecał sobie, że nie dorośnie nigdy?

Przedstawiamy adaptację Przygód Piotrusia Pana Jamesa Matthew Barriego w serii Czytanki metodą sylabową. Tekst został opracowany z myślą o dzieciach, które czytają już samodzielnie, ale potrzebują ćwiczeń w płynności czytania. Przygotowany jest zgodnie z założeniami metody sylabowej - dwukolorowy druk wskazuje następujące po sobie sylaby. Niezwykle kolorowe, zabawne ilustracje sprawiają, że praca z książeczką staje się czystą przyjemnością!

kategoria: czytanki metodą sylabową
kod: SPU
ISBN: 978-83-7517-765-7
rok wydania: 2022
liczba stron: 64
typ oprawy: oprawa miękka
format: 165 x 235 mm
waga: 141 g
» napisz własną opinię o tej książce

Klienci kupujący tę książkę kupili też...

Cudowna podróż - czytamy metodą sylabową
cena z rabatem: 7,98 zł
Czytanie ze zrozumieniem
cena z rabatem: 14,39 zł
Kaligrafia - klasy 1-3
cena z rabatem: 5,60 zł
Sam już czytam
cena z rabatem: 7,16 zł
Tabliczka mnożenia. Karty pracy w szkole i w domu
cena z rabatem: 19,96 zł
Dodawanie i odejmowanie - klasy 1-3
cena z rabatem: 5,60 zł

Opinie czytelników

 • ponadczasowa historia
  To prawdziwy hit! Wspaniała pomoc do ćwiczenia czytania metoda sylabową. Jestem oczarowana, zachwycona i polecam! Wszystko dopięte na ostatni guzik, dopracowane, doszlifowane. Piękne ilustracje, odpowiednia czcionka, podział na sylaby, nawet zegar z czasem w jakim się czyta rozdziały...I TEMAT, TEMAT PONADCZASOWY. bAJKA PONADCZASOWA. pOLECAM!
  Paulina D.
 • Polecam
  Zapraszam Was do domu małej dziewczynki i jej braci, w którym pojawia się pewnego razu niespodziewany gość. Jest on może troszkę nieduży, ale za to jest bardzo śmiały i wesoły. To Piotruś Pan, bohater książki pod tytułem „Czytamy Metodą Sylabową. „Piotruś Pan”, na motywach powieści Jamesa Matthego Barriego, wydanej przez Wydawnictwo Greg, a opracowanej przez panią Alicję Kaczmarską – Strzebońską.

  W tych odwiedzinach nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Piotruś Pan to skrzydlaty chłopiec, który nie chcąc dorosnąć, dawno temu opuścił ludzki świat i przeniósł się do krainy na wyspie – Nibylandia. Mała dziewczyna - Wendy oczarowana możliwością spotkania na wyspie z syrenami i wróżkami postanowiła udać się do Nibylandii, ale w towarzystwie swoich braci. Początkowo nie byli oni zbyt chętni do podróży, ale gry Piotruś Pan opowiedział im o mieszkających na wyspie piratach i Indianach, od razu zmienili zdanie i wszyscy razem polecieli do krainy z opowieści. Jednak nie do końca na wyspie było tak jak początkowo opowiadał Piotruś. Na morzu pływał na statku najgroźniejszy z groźnych piratów – kapitan Hak wraz ze swoją załogą, który nie miał jednaj dłoni a w zamian zakładał na nią metalowy hak. Nienawidził on Piotrusia i za wszelką cenę chciał go dopaść. Mnóstwo ciekawych przygód, spotkania a piratami, z syrenami w lagunie syren, czy pomoc niby-ptaka sprawia, że przygody dziecięcej drużyny są naprawdę imponujące i wciągające dla czytelnika.

  Jest to wspaniały materiał do doskonalenia nauki czytania dla najmłodszych. Tekst książki jest tak skonstruowany, że dzięki niemu uczymy się czytać jedną z lepszych metod – metodą sylabową. Dla ułatwienia tekst podzielony jest na sylaby koloru czarnego i zielonego. Niesamowite przygody Piotrusia Pana i jego towarzyszy podzielone zostały na w miarę krótkie rozdziały, co też nie będzie zniechęcać małego czytelnika, lecz wręcz przeciwnie – będzie go to satysfakcjonować, że sam czyta kolejne rozdziały. Przy każdym opowiadaniu umieszczona została także ikonka zegara, na którym podany jest orientacyjny czas czytania danego fragmentu.

  „Czytamy Metodą Sylabową. „Piotruś Pan”, na motywach powieści Jamesa Matthego Barriego, wydanej przez Wydawnictwo Greg, to świetna pomoc w doskonaleniu, ale także bardzo dobry pomysł na prezent, ponieważ jest ona wydana na dobrej jakości papierze, bogato i ciekawie ilustrowana, otoczona przyjemną w dotyku okładką. Polecam.
  Karolowamama
 • Fajna cena
  Książka pomocna, a cena przystępna. Ładne ilustracje. Świetny pomysł
  Iwo
 • ksiażka na 6
  To moje odkrycie tych wakacji. Będziemy z córką szkolić czytanie właśnie z tymi książkami. Wydawnictwo Greg kolejny raz wydało super pozycję! Godna Polecenia
  Marek. Le.