szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
bez logowania zamawiaj jako:
Książki wg wieku: 1-3 lat | 4-6 lat | 7-9 lat | 10+ lat | 15+ lat
Szukaj po cenie  od:  do:  
start » opracowania » język niemiecki

język niemiecki

Książki do nauki języka niemieckiego - Wzory wypracowań i Wypracowania - wzory – to doskonałe propozycje dla wszystkich uczących się języków obcych. Napisane w przystępny sposób, z pewnością pomogą zgłębić ich tajniki i pokonać wszelkie bariery, które uczeń napotyka na swej drodze. Zawierają wszystkie informacje niezbędne podczas nauki języków obcych na każdym poziomie.

Książka Wzory wypracowań z języka niemieckiego zawiera zbiór gotowych prac pisemnych, mogących też służyć jako wypowiedzi ustne na najbardziej popularne tematy lekcyjne.

Uczeń dysponuje tu wypracowaniami z zakresu różnych form wypowiedzi – opowiadanie, opis, list, charakterystyka, dialog. Wzięto również pod uwagę trudności uczniów z gramatyką i słownictwem. Każde wypracowanie zostało przetłumaczone i uzupełnione słowniczkiem niemiecko-polskim.

Oferujemy również Rozmówki polsko-niemieckie, zawierające podstawowe zwroty, zdania i znaczenia najpotrzebniejszych słów, dzięki którym podróż do krajów niemieckojęzycznych nie będzie stanowiła problemu. Pomocne również w praktyce szkolnej. W ofercie ponadto bogaty wybór słowników przygotowanych przez najlepszych metodyków.

 • Agnieszka Barszcz, Alina Żmuda
  oprawa miękka, 88 str.
  szkoła: szkoła podstawowa/gimnazjum
  ISBN: 978-83-7327-620-8 | kod: WZNP
  cena: 8,40 zł
  cena z 20% rabatem: 6,72 zł 
  chwilowo niedostępna
  powiadom o dostępności