bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt

akademia

Seria Akademia to pozycja dla dzieci zadających wiele pytań i lubiących dobrą zabawę. Wiele spośród zadań ma profil edukacyjny. Pojawiają się więc w zadaniach różne gatunki zwierząt, zawody, owoce i warzywa, pory roku czy przedmioty codziennego użytku.

Ponadto książeczka jest bardzo interesująca – typy zadań potrzebnych do rozwoju dziecka, takie jak labirynt, łączenie par, liczenie elementów w zbiorze, wyszukiwanie różnic, dorysowywanie elementów – pokazane są w atrakcyjny sposób dzięki tematom i elementom świata, które dzieci wprost uwielbiają (smoki, pojazdy, zabawki, elementy ze świata dorosłych).

Akademia poprzez zabawę odpowiada na wiele pytań zadawanych przez maluchy, wyzwala zainteresowanie otaczającym światem, rozwija talenty i umiejętności. Pod każdym zadaniem został podany temat do rozmowy.

Słowem, seria Akademia to idealna propozycja dla rodziców, którzy chcą twórczo spędzić czas z dzieckiem, i dla dzieci, które uwielbiają się bawić i uczyć jednocześnie!

Serdecznie polecamy!

 • Ewa Sajek
  oprawa zeszytowa, 32 str.
  tematyka: Kolorowanie, naklejanie, łączenie par!; Pod każdym zadaniem pomysły tematów do rozmowy!; Rozwija talenty i umiejętności Twojego dziecka!; Nauka przez zabawę!; Polecane przez najlepsze przedszkola!; Łamigłówki i zadania na każdy czas i pogodę!
  ISBN: 978-83-7517-334-5 | kod: AK2
  cena: 3,70 zł
  cena z rabatem:
  2,96 zł
   
 • Ewa Sajek
  oprawa zeszytowa, 32 str.
  tematyka: Łączenie par, rysowanie po linii, labirynty!; Pod każdym zadaniem pomysły tematów do rozmowy!; Rozwija talenty i umiejętności Twojego dziecka!; Nauka przez zabawę!; Polecane przez najlepsze przedszkola!; Łamigłówki i zadania na każdy czas i pogodę!
  ISBN: 978-83-7517-335-2 | kod: AK3
  cena: 3,70 zł
  cena z rabatem:
  2,96 zł
   
 • Ewa Sajek
  oprawa zeszytowa, 32 str.
  tematyka: Labirynty, łączenie kropek, szukanie różnic!; Pod każdym zadaniem pomysły tematów do rozmowy!; Rozwija talenty i umiejętności Twojego dziecka!; Nauka przez zabawę!; Polecane przez najlepsze przedszkola!; Łamigłówki i zadania na każdy czas i pogodę!
  ISBN: 978-83-7517-336-9 | kod: AK4
  cena: 3,70 zł
  cena z rabatem:
  2,96 zł
   
 • Ewa Sajek
  oprawa zeszytowa, 32 str.
  tematyka: Łączenie elementów, labirynty, zabawy słowne!; Pod każdym zadaniem pomysły tematów do rozmowy!; Rozwija talenty i umiejętności Twojego dziecka!; Nauka przez zabawę!; Polecane przez najlepsze przedszkola!; Łamigłówki i zadania na każdy czas i pogodę!
  ISBN: 978-83-7517-337-6 | kod: AK5
  cena: 3,70 zł
  cena z rabatem:
  2,96 zł