bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » karty pracy » Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu...

Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu - klasy 2-3

ocena klientów (4 opinie):
oceń »
szkoła: szkoła podstawowa
 • Wyrwij jedną kartkę dziennie - sukces gwarantowany!
 • karty pracy
 • w szkole i w domu
 • gotowe do ksero!
 • w czerni i bieli

pełny opis książki »

cena: 24,95 zł
cena z rabatem: 19,96 zł 
zobacz książki o podobnej tematyce
Książkę kupisz w pakietach:
Paka dla trzeciaka + WOREK gratis

Paka dla trzeciaka + WOREK gratis

Paka dla drugaka + WOREK gratis

Paka dla drugaka + WOREK gratis

Zobacz wewnątrz

Podobne książki

Pełny opis książki: Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu - klasy 2-3

opis książki

Wyrwij jedną kartkę dziennie - sukces gwarantowany!

Ortografia. Karty pracy dla klas 2-3 to zbiór ćwiczeń z zakresu poprawnej pisowni, które sprawią, że ortografia przestanie być trudna. Karty pracy zwierają nie tylko zadania, ale też cenne wskazówki, które pomogą je rozwiązać oraz zapamiętać reguły pisowni. Na końcu znajduje się słowniczek ze wszystkimi potrzebnymi wyrazami. Jedna karta z zadaniami dziennie nie zniechęca ogromem pracy, a regularne ćwiczenia przynoszą trwałe efekty.

Książka stanowi zestaw podzielonych tematycznie kart pracy, które można wyrywać i wygodnie rozwiązywać. Służy do pracy zarówno w domu, jak i w szkole. Karty pracy można bez problemu kserować w czerni i bieli i rozdawać w czasie lekcji.

Polecamy!

recenzje

Z doświadczenia wiemy, że najlepiej utrwala się wiedza poprzez powtarzanie, ćwiczenia. Dlatego pomysł wydawnictwa Greg jest bardzo dobry zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli. Dlaczego? Ponieważ Karty pracy są bardzo wygodne w użyciu. Ucząc dziecko w domu – po prostu wyrywamy jedną kartę i dajemy do rozwiązania. Nauczyciel podobnie, może wyrwać Kartę i po prostu ją skopiować dla swoich uczniów. Same Karty są bardzo dobrze przygotowane. Są przejrzyste, kolorowe, czytelne, zrozumiałe dla dziecka, z elementami humorystycznymi. Przez kolejne zadania prowadzi nas książkowy przewodnik – Żarłoczny żarłacz z żarówką, co też jest ciekawym zabiegiem wykorzystanym przez redaktorów.

karolowamama.blogspot.com

Te karty są naprawdę świetne! Kolorowe strony, zadania podzielone na działy, dostosowane poziomem do podstawy programowej. Najważniejsze definicje są wyróżnione i podane w sposób ułatwiający zapamiętywanie. Na home education przy wykonywaniu pracy ja bym się nie zdecydowała, ale te karty sprawdzą się i dla dzieci uczących się w domach i jako dodatkowa pomoc.

Instagram/mamo_czytamy

Dlaczego sięgam po te karty pracy? Bo moje dziewczyny je bardzo lubią, lubią na nich pracować. I choć pisze na nich, że jedna karta dziennie to gwarancja sukcesu, one zazwyczaj robią ich kilka :) (...) Różnorodność zadań jest tak ogromna, że nie ma mowy tu o nudzie. Ćwiczenia są znakomicie przemyślane, a dzięki kolorowym ilustracjom dzieciaki chętnie po nie sięgają i rozwiązują kartę za kartą.

kreatywniewdomu.pl

spis treści

Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu

 • Dwuznaki, liczenie liter i głosek
 • Spółgłoski miękkie i zmiękczone
 • Głoski dźwięczne i bezdźwięczne
 • Wielka i mała litera
 • Pisownia wyrazów z Ó
 • Pisownia wyrazów z U
 • Pisownia wyrazów z RZ
 • Pisownia wyrazów z Ż
 • Pisownia wyrazów z H
 • Pisownia wyrazów z CH
 • Pisownia wyrazów z Ę
 • Pisownia wyrazów z Ą
 • Pisownia nie z czasownikami
 • Ortografia - ćwiczenia
 • Słowniczek
 • Sprawdź się!
kategoria: karty pracy
kod: KTOR
ISBN: 978-83-7517-969-9
rok wydania: 2024
autor: Marta Kurdziel
liczba stron: 88
typ oprawy: oprawa miękka
format: 205 x 290 mm
waga: 270 g
» napisz własną opinię o tej książce

Klienci kupujący tę książkę kupili też...

Zobacz też ...

Opinie czytelników

 • sztos!
  Zaczynam być wielkim fanem tej serii kart. Mam wszystko w jednym zeszycie. Bardzo fajnie dobrane są tu zadania. Dla rodzica to sore ułątwienie zwłaszcza, że mamy pewność, że zdania nie są przypadkowe bo są oparte o podstawę programową. W obecnych czasach pandemii to takie must have dla nas rodziców.
  Kaja D.
 • duża pomoc dla nauczyciela
  W końcu ktoś pomyślał o nauczycielach! Takie karty do ksero są dużą pomocą w naszej pracy. Są urozmaiceniem zadań i uatrakcyjnieniem zdobywania wiedzy przez dzieci. Myślę, że tez rodzice z powodzeniem mogą sięgnąć po taką publikację.
  Pani Kasia
 • polecam
  Jest to jedna z części serii wydawnictwa GREG, skierowana dla dzieci z klas początkujących. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej utrwala się wiedza poprzez powtarzanie, ćwiczenia. Dlatego pomysł wydawnictwa Greg jest bardzo dobry zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli. Dlaczego? Ponieważ Karty pracy są bardzo wygodne w użyciu. Ucząc dziecko w domu – po prostu wyrywamy jedną kartę i dajemy do rozwiązania. Nauczyciel podobnie, może wyrwać Kartę i po prostu ją skopiować dla swoich uczniów. Same Karty są bardzo dobrze przygotowane. Są przejrzyste, kolorowe, czytelne, zrozumiałe dla dziecka, z elementami humorystycznymi. Przez kolejne zadania prowadzi nas książkowy przewodnik – Żarłoczny żarłacz z żarówką, co też jest ciekawym zabiegiem wykorzystanym przez redaktorów.

  Wszystkich Kart jest 85 sztuk – w tym na końcu książeczki znajduje się słownik ortograficzny, który będzie pomocny nie tylko podczas nauki, ale i późniejszych ćwiczeń. Na Kartach pracy nie brakuje również definicji, wierszyków, jak i zasad oraz reguł pisowni. Cała pozycja skierowana jest dla dzieci w klasach 2 i 3, jednak z powodzeniem możemy je wykorzystać i u starszych dzieci, które mają trudności z przyswojeniem ortografii. Autorzy zachęcają - Kartka dziennie gwarantuje sukces. I rzeczywiście mają rację. Naprawdę niewiele trzeba dziennie poświęcić, żeby pomóc dziecku, uczniowi w nauce ortografii. Mamy przygotowane w rzetelny i fachowy sposób pomoc w postaci Kart, które wystarczy tylko wyrwać i pomóc je rozwiązać. Cała praca związana z przygotowaniem materiału jest z nas ściągnięta, co niewątpliwie jest wielką oszczędnością czasu. Musimy się też uczciwie przyznać, że nie każdy z nas posiada wiedzę, żeby przygotować materiał do ćwiczeń, czy nauki ortografii. W tym przypadku – mamy gotowy, bardzo dobry materiał. Polecam!
  Karolowamama
 • wyrywamy i rozwiązujemy
  Zmora wielu...ale niestety trzeba ją opanować. Ortografia...z tymi kartami dziecko chętnie będzie pracować. Rodzic nie musi kupować niezliczonych książek bo w tym jednym zeszycie ma wszystko co potrzebne do nauki. Karty sprawdzą się doskonale w domu, ale tez mogą je wykorzystać nauczyciele. Wiadomo od przybytku głowa nie boli;) Polecam
  ELA