bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » kariera

kariera

NAUCZYCIELE - PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH

Wydawnictwo edukacyjne GREG poszukuje nauczycieli na poziomie liceum ogólnokształcącego (wszystkie przedmioty) do przygotowywania materiałów edukacyjnych dla uczniów.

Gwarantujemy elastyczny czas pracy (praca zdalna), ciekawe wyzwania oraz atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia).

Warunkiem wymaganym do rozpatrzenia aplikacji jest aktualne zatrudnienie i nauczanie danego przedmiotu w liceum od minimum 5 lat.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@greg.pl

REDAKTOR/REDAKTORKA PROWADZĄCA

Wydawnictwo GREG poszukuje osoby na stanowisko REDAKTORA / REDAKTORKI PROWADZĄCEJ do pracy stacjonarnej na pełen etat w redakcji w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • redakcja i korekta różnorodnych tekstów (edukacyjne z zakresu szkoły podstawowej i średniej, dla dzieci i młodzieży i inne);
  • stała współpraca z innymi działami wydawnictwa, wsparcie redaktorsko-korektorskie całego wydawnictwa oraz współpraca z autorami, korektorami, drukarniami;
  • koordynacja procesu wydawniczego różnorodnych publikacji (materiały edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich, literatura dla dzieci i młodzieży), od plików po akceptowanie materiałów do druku; dbanie o najwyższą jakość przygotowywanych publikacji.

Wymagania:

  • ukończona uczelnia wyższa na kierunku Filologia Polska lub pokrewnym;
  • doskonała znajomość zasad pisowni i gramatyki języka polskiego;
  • umiejętność pracy w zespole, lekkie pióro, pomysłowość, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • znajomość znaków korektorskich lub chęć ich nauczenia się;
  • doświadczenie w korekcie merytorycznej lub technicznej mile widziane, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w Wydawnictwie edukacyjnym GREG przy ulicy Klasztornej 2B w Krakowie;
  • pracę stacjonarną w redakcji w Krakowie, bez możliwości pracy zdalnej;
  • wynagrodzenie w wysokości 4 400 zł brutto;
  • wsparcie doświadczonego zespołu redakcyjnego w powierzonych zadaniach, miłą atmosferę w pracy.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem kwestionariusza online:

ASYSTENT/ASYSTENTKA WYDAWNICTWA

Wydawnictwo GREG poszukuje osoby na stanowisko ASYSTENTA / ASYSTENTKI WYDAWNICTWA do pracy stacjonarnej na pełen etat w redakcji w Krakowie.

  • wsparcie w procesie wydawniczym i pracy nad książką na każdym etapie;
  • wsparcie w zakresie redakcji i korekty i współpraca z innymi działami wydawnictwa;
  • wsparcie działu marketingowego, w tym tworzenie materiałów wewnętrznych, promocyjnych, katalogów i innych;
  • stała współpraca z innymi działami wydawnictwa i współpracownikami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • ukończona uczelnia wyższa na kierunku Filologia Polska, Dziennikarstwo, Marketing lub pokrewnym;
  • doskonała znajomość zasad pisowni i gramatyki języka polskiego, wysoka kultura językowa;
  • kreatywność, lekkie pióro, umiejętność pracy w zespole;
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

Uwaga: nie wymagamy wielkiego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w redakcji Krakowie, bez możliwości pracy zdalnej;