szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
bez logowania zamawiaj jako:
start » kariera

kariera

Wydawnictwo GREG poszukuje osoby na stanowisko REDAKTORA / REDAKTORKI PROWADZĄCEJ do pracy stacjonarnej na pełen etat w redakcji w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • redakcja i korekta różnorodnych tekstów (edukacyjne z zakresu szkoły podstawowej i średniej, dla dzieci i młodzieży i inne);
  • stała współpraca z innymi działami wydawnictwa, wsparcie redaktorsko-korektorskie całego wydawnictwa oraz współpraca z autorami, korektorami, drukarniami;
  • koordynacja procesu wydawniczego różnorodnych publikacji (materiały edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich, literatura dla dzieci i młodzieży), od plików po akceptowanie materiałów do druku; dbanie o najwyższą jakość przygotowywanych publikacji.

Wymagania:

  • ukończona uczelnia wyższa na kierunku Filologia Polska lub pokrewnym;
  • doskonała znajomość zasad pisowni i gramatyki języka polskiego;
  • umiejętność pracy w zespole, lekkie pióro, pomysłowość, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • znajomość znaków korektorskich lub chęć ich nauczenia się;
  • doświadczenie w korekcie merytorycznej lub technicznej mile widziane, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w Wydawnictwie edukacyjnym GREG przy ulicy Klasztornej 2B w Krakowie;
  • pracę stacjonarną w redakcji w Krakowie, bez możliwości pracy zdalnej;
  • wynagrodzenie w wysokości 4 400 zł brutto;
  • wsparcie doświadczonego zespołu redakcyjnego w powierzonych zadaniach, miłą atmosferę w pracy.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem kwestionariusza online:

Wydawnictwo GREG poszukuje osoby na stanowisko ASYSTENTA / ASYSTENTKI WYDAWNICTWA do pracy stacjonarnej na pełen etat w redakcji w Krakowie.

  • wsparcie w procesie wydawniczym i pracy nad książką na każdym etapie;
  • wsparcie w zakresie redakcji i korekty i współpraca z innymi działami wydawnictwa;
  • wsparcie działu marketingowego, w tym tworzenie materiałów wewnętrznych, promocyjnych, katalogów i innych;
  • stała współpraca z innymi działami wydawnictwa i współpracownikami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • ukończona uczelnia wyższa na kierunku Filologia Polska, Dziennikarstwo, Marketing lub pokrewnym;
  • doskonała znajomość zasad pisowni i gramatyki języka polskiego, wysoka kultura językowa;
  • kreatywność, lekkie pióro, umiejętność pracy w zespole;
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

Uwaga: nie wymagamy wielkiego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w redakcji Krakowie, bez możliwości pracy zdalnej;