bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » rarytasy

Rarytasy to dużo zabawy w dużym formacie!

Czasem mniejsze jest lepsze… ale nie tym razem, bo tak się złożyło, że ogromną zaletą naszych Rarytasów jest ich rozmiar. To dzięki niemu mogliśmy na każdej stronie zamieścić wiele pięknych ilustracji, które przyciągają wzrok i uprzyjemniają czas spędzony z książką. Znani ilustratorzy polscy i zagraniczni przeniosą czytelników w świat czarów i niesamowitości. Stworzone specjalnie na potrzeby każdej książki kolorowe rysunki nie tylko wzruszą, ale też rozbawią do łez.

Dobór tytułów jest nieprzypadkowy – opowiedziane na ich kartach historie potrafią pochłonąć bez reszty, rozbudzić uśpioną wyobraźnię i zaspokoić dziecięcą ciekawość. Każda pozycja została dopracowana z największą dbałością o detale, dzięki czemu zachwyci nawet najbardziej wybrednych małych czytelników.

Rarytasy przychodzą na ratunek, gdy brakuje pomysłu na prezent. Stworzone z myślą o sprawianiu radości, z pewnością przypadną do serca nawet tym dzieciom, które niechętnie spoglądają na szkolne lektury.

PS Szczególnie polecamy rozdział o mitologii egipskiej w Atlasie mitologii świata. Horus by się uśmiał, gdyby tylko mógł to zobaczyć.