bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » dla dzieci » malowanki » malowanki z kolorowym wzorem - 96 stron » Akademia przedszkolaka...

Akademia przedszkolaka - cały roczek rysuję, wyobraźnię trenuję

*kolorowe ilustracje*


pełny opis książki »

cena: 12,89 zł
cena z rabatem 20%: 10,31 zł 

Zobacz wewnątrz

Pełny opis książki: Akademia przedszkolaka - cały roczek rysuję, wyobraźnię trenuję

opis książki

Przedstawiamy najlepszą książkę z zadaniami dla kreatywnych, ciekawych świata maluchów z nieograniczoną wyobraźnią! Składa się ona z czterech rozdziałów, prowadzących dziecko przez cztery pory roku, a w każdej przewodnikiem jest sympatyczny dziecięcy bohater lub bohaterka, któremu dziecko towarzyszy w jego przygodach.

Zadania są różnorodne, angażujące wszystkie zmysły malucha - rysowanie, malowanie, samodzielne komponowanie ilustracji i wymyślanie jej treści, a także doklejanie brakujących elementów, które maluch musi samodzielnie stworzyć z różnych materiałów.

Akademia przedszkolaka... została przygotowana na wygodnym, dużym formacie, który ułatwia dzieciom zabawę. Jest bajecznie kolorowa, zabawna, pełna ciekawych pomysłów, jak żadna inna książka rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię, ucząc jednocześnie wielu rzeczy o otaczającym świecie.

Zapraszamy do świata fantastycznej zabawy!

recenzje

Moje dzieci tradycyjnie nie mogły sobie odmówić i niemal natychmiast w ruch poszły kredki, pisaki i inne mazidła. Papier jest na tyle gruby, że można używać pisaków, a nawet farb. Wszystkie przygotowane w książeczce projekty zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie. Po prostu są nieskomplikowane i prezentują się bardzo sympatyczne. Zabawa z takim zeszytem to więc czysta przyjemność. Przy okazji doskonaląca też zręczność, precyzję a także rozwijająca wyobraźnię naszych pociech.

testowanieartdzieciece.blogspot.com

Książka podzielona jest na cztery działy i pierwszym jest wiosna ??. Oprócz typowych zadań do rysowania znajdziemy tu mnóstwo innych ciekawych propozycji (...) W książce czekają na nas także zadania specjalne - trzeba będzie uruchomić pokłady wyobraźni i użyć różnych materiałów wykonując te zadania (...) Jest to znakomita propozycja dla dzieci i rodziców na czas epidemii i akcji #zostanwdomu (...)

atrakcyjne-wakacje-z-dzieckiem.pl

Oprócz typowych kolorowanek i rymowanek znajdziemy tu mnóstwo innych ciekawych propozycji. Dzieci będą dorysowywać brakujące elementy, kolorować, domalowywać, uzupełniać, rozwiązywać labirynty…. z pewnością nie będzie nudno i banalnie. Bardzo fajne jest to, że proponowane zadania posiadają różne stopnie trudności, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych umiejętności dzieci. Dziecko po poprzez zabawę we własnym tempie dalej rozwija się i kształci – wyrabia ważne umiejętności takie jak uwaga, skupienie, zdolności manualne i wiele innych. Świetna książeczka nie tylko do ćwiczeń ale do rozrywki i miłego spędzania czasu w szczególności w okresie pandemii.

magicznykociolek.wordpress.com

Wieczory nadal są długie, a córka po przedszkolu pełna energii i chętna do zabawy. Książeczki edukacyjne (...) sprawiły, że ponad godzinę Gabrysia dziś miała fajną zabawę, która rozwija spostrzegawczość, zdolności manualne i logiczne myślenie (...) Są to książeczki dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat, dzięki którym nasze dzieci będą miały fantastyczną zabawę przez wiele godzin, a jednocześnie poszerzą wiedzę o otaczającym nas świecie.

1, 2 - Instagram/mama_gabrysi_i_zuzi

kategoria: malowanki z kolorowym wzorem - 96 stron
kod: M96AK
ISBN: 978-83-7517-747-3
rok wydania: 2017
autor: Marta Sobalska
okładka: Aleksandra Zimoch
liczba stron: 96
typ oprawy: oprawa miękka
format: 205 x 290 mm
waga: 319 g
» napisz własną opinię o tej książce

Klienci kupujący tę książkę kupili też...

100 zabaw - nauka przez zabawę
cena z 20% rabatem: 13,56 zł
Moje pierwsze cyferki
cena z 20% rabatem: 2,38 zł
Moje pierwsze literki
cena z 20% rabatem: 2,38 zł
Pierwsze kroki rysowania. Najprostszy sposób, aby narysować...
cena z 20% rabatem: 10,31 zł
Moje pierwsze szlaczki
cena z 20% rabatem: 1,56 zł
Uczymy się pisać
cena z 20% rabatem: 3,98 zł

Zobacz też ...