bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » karty pracy » Paka dla czwartaka + WOREK gratis

Paka dla czwartaka + WOREK gratis

Przedstawiamy długo wyczekiwany zestaw książek stworzonych specjalnie z myślą o czwartoklasistach. Pakiet obejmuje pełen zakres materiału szkolnego w klasie czwartej, stanowi więc nieocenioną pomoc w szkolnych zmaganiach. Karty pracy z matematyki, języka angielskiego i języka polskiego zostały przygotowane tak, aby zapewnić jak najlepsze wyniki przy niewielkim wysiłku – wystarczy już jedna kartka dziennie, aby osiągnąć upragniony sukces!

Książki nie tylko pomogą utrwalić informacje, ale też wzmocnią koncentrację i wyrobią nawyk systematycznej nauki. W skład tego pakietu wchodzą słowniki i opracowania, które przydadzą się również w późniejszych klasach. To najlepsza inwestycja, jaką możesz zrobić dla przyszłości swojego dziecka. Przemyślana szata graficzna i dbałość o wysoki poziom merytoryczny zachęcają uczniów do samodzielnej pracy.

Paka dla czwartaka zmienia żmudną naukę w dobrą zabawę! Do każdego pakietu dorzucamy gratis ekologiczny, bawełniany i szyty w Polsce worko-plecak na buty, strój na WF albo inne drobiazgi. Jest on niesamowicie wygodny, bo sznurki zostały dopasowane do wysokości dziecka, i z pewnością sprawi frajdę każdemu smykowi.

Cena pakietu: 144,00 złOszczędzasz 58,58 zł!
  dostawa gratis!
Ekologiczny, bawełniany worek gratis!
ekologiczny worek gratis!