bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » dla dzieci » nauka przez zabawę » czytanki metodą sylabową » Cudowna podróż - czytamy metodą sylabową

Cudowna podróż - czytamy metodą sylabową

ocena klientów (4 opinie):
oceń »
szkoła: szkoła podstawowa
 • idealna do doskonalenia samodzielnego czytania
 • odpowiednia dla dzieci 7+
 • podział wyrazów na sylaby dwoma kolorami
 • czas czytania każdego rozdziału
 • specjalnie dobrany kremowy papier
 • zakładka w środku

pełny opis książki »

cena: 9,98 zł
cena z rabatem: 7,98 zł 

Zobacz wewnątrz

Pełny opis książki: Cudowna podróż - czytamy metodą sylabową

opis książki

Przedstawiamy adaptację znanej od pokoleń powieści Cudowna podróż Selmy Lagerlöf, wchodzącą w skład nowej serii wydawniczej - Czytanki metodą sylabową. Seria przeznaczona jest dla dzieci doskonalących umiejętność czytania i oparta o metodę sylabową, uważaną za najskuteczniejszą w nauce czytania. Jest podstawą jest posługiwanie się sylabami, zaznaczonymi na przemian dwoma kolorami, i tak też przygotowano tę publikację.

Wybór powieści w serii jest nieprzypadkowy - historia Nilsa zainteresuje każde dziecko. Ten łobuz i leń zostaje zamieniony za karę w elfa i rozpoczyna podróż ze stadem dzikich gęsi, podczas której spotykają go liczne dramatyczne przygody. Piękne, klimatyczne ilustracje przykują oko każdego małego czytelnika i sprawią, że dziecko nawet nie zauważy, kiedy nauczyło się płynnie czytać!

kategoria: czytanki metodą sylabową
kod: SCU
ISBN: 978-83-7517-878-4
rok wydania: 2022
liczba stron: 64
typ oprawy: oprawa miękka
format: 165 x 235 mm
waga: 140 g
» napisz własną opinię o tej książce

Klienci kupujący tę książkę kupili też...

Czytanie ze zrozumieniem
cena z rabatem: 14,39 zł
Sam już czytam
cena z rabatem: 7,16 zł
Szlaczki - ćwiczymy ładne pisanie
cena z rabatem: 5,57 zł
Tabliczka mnożenia. Karty pracy w szkole i w domu
cena z rabatem: 19,96 zł
Czytanki metodą sylabową
cena z rabatem: 22,37 zł
Czytanki metodą sylabową
cena z rabatem: 19,96 zł

Zobacz też ...

Opinie czytelników

 • warto
  Bardzo dobrze wydana książka dla dzieci klasy 1-2 SP do doszkolenia się w czytaniu. Mądrze dobrane słowa, kolorowe ilustracje, podział na sylaby. Nie przeszkadza on a może jeszcze na tym etapie sporo ułatwić. Jestem mile zaskoczona też ceną ksiażki. Świetna robota. Warto ją polecać i puszczać o niej informację dalej w świat.
  Maria
 • Polecam
  „Czytamy metodą sylabową. Cudowna podróż” na motywach powieści Selmy Lagerlof, opracowanej przez panią Alicję Karczmarsko - Strzebońską, to opowieść o pewnym niesfornym chłopcu mieszkającym na wsi. Pewnego dnia, gdy jest sam w domu, spotyka na starym kufrze małego elfa, który prosi go o pomoc. Chłopiec ze swej natury nie lubił pomagać innym i głuchy był na prośby elfa. W pewnym momencie Nils ocknął się jakby ze snu – jednak nie był już zwykłym chłopcem – był malutki jak paluszek. I w tym momencie zaczynają się prawdziwe perypetie Nilsa. Podczas podróży na grzbiecie gęsi – Mortena, uświadamia sobie pewne sprawy, dochodzą do niego konsekwencje jego wcześniejszych czynów. Poznaje różne zwierzęta, miejsca – również te owiane legendą. Doświadczenie, które zbiera podczas podróży do Laponii, na zawsze zmieniają jego podejście dożycia – do tego stopnia, że nie chce być już dużym chłopcem, nie chce wracać do swojego życia. Wspaniałe opowiadanie o przyjaźni, wzajemnych relacjach, z pewnością spodoba się nie tylko młodym czytelnikom, ale z i ich rodzicom.

  Mamy tu specjalnie dobrane proste słowa i dwukolorowy podział na sylaby. Czytanie odbywa się intuicyjnie. Są krótkie rozdziały, a sam tekst nie jest skomplikowany. To doskonały zabieg zachęcający do szlifowania zdobytych umiejętności. Do tego dochodzi ciekawa, bajkowa opowieść, która wzrusza, bawi i wciąga. Gorąco polecam! Niesamowita seria, która na pewno przypadnie do gustu dzieciakom.
  Karolowamama
 • polecam
  Polecam. Ciekawa propozycja.
  Iners
 • czytanie to fajna sprawa
  Dwójka moich dzieci uczona była czytania metodą sylabową i jest to wg mnie najlepszy sposób na płynne, szybkie i skuteczne opanowanie nauki czytania. Ta książka nie nauczy Was czytać, ale doszlifuje coś czego nauczycie się wcześniej. Brakowało na rynku wydawniczym tego typu publikacji. Starszy syn po tym jak opanował czytanie - podstawy, w zasadzie nie mógł dalej się szkolić korzystając z dwu kolorowej czcionki. Młodszy ma już tę możliwość i widzę różnicę, jednak postęp jest tu większy.
  Karolinka