bez logowania zamawiaj jako:
szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurt
start » dla dzieci » pozostałe » książki logopedyczne » Bubu już mówi. Szukaj mnie!

Bubu już mówi. Szukaj mnie!

interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 2. do 5. roku życia

ocena klientów (6 opinii):
oceń »

pełny opis książki »

cena: 25,98 zł
cena z rabatem: 20,78 zł 
Książkę kupisz w pakiecie:
Pakiet logopedyczny dla Twojego dziecka + WOREK gratis

Pakiet logopedyczny dla Twojego dziecka + WOREK gratis

Zobacz wewnątrz

Pełny opis książki: Bubu już mówi. Szukaj mnie!

opis książki

Bubu już mówi. Szukaj mnie! to niepowtarzalna propozycja dla rodziców dzieci w wieku od 2 do 5 lat, które rozwijają umiejętność sprawnego posługiwania się mową. Książeczka jest interaktywna, czyli przeznaczona do wspólnej zabawy z dzieckiem, przygotowana w ten sposób, by wywoływać aktywność malucha i skłaniać go do czynnego udziału w lekturze. Stymuluje nie tylko mowę, ale też pamięć, koncentrację, percepcję wzrokową i motorykę, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Bubu to sympatyczny chłopczyk, znany już z pierwszej książeczki o jego przygodach - Bubu uczy się mówić. A kuku! Tym razem możecie wybrać się z wizytą do domu Bubu. Dziecko może zwiedzić wszystkie pomieszczenia, poznać bliżej członków rodziny Bubu i zobaczyć, jakimi ciekawymi sprawami się zajmują. Ale... gdzie jest Bubu? Poszukajcie go razem i sprawdźcie, gdzie się schował!

Gwarantujemy doskonałą zabawę!

recenzje

Seria „Ładnie i składnie” to cykl książek dla dzieci, pomocnych we wspomaganiu rozwoju mowy i ćwiczeniach logopedycznych. Skierowana jest do maluchów w różnym wieku (...) Już jakiś czas temu do tej udanej serii dołączył kolejny bohater. Bubu, chłopiec o bujnej czuprynie, pomoże maluchom w poznawaniu nowego słownictwa, a rodzicom poda pomocą dłoń w stymulacji mowy dziecka poprzez zabawę (...) Co ważne, na dole strony zawsze znajdziecie kilka wskazówek od autorki, które pomogą Wam uatrakcyjnić pracę z książką, a także zwrócą Waszą uwagę na wiele istotnych w rozwoju mowy kwestii. Znajdziecie tam rady dotyczące poprawnej wymowy niektórych głosek, a także propozycje ciekawych aktywności, urozmaicających ćwiczenia językowe (...) Same ilustracje w tej części są świetnie dostosowane do możliwości percepcyjnych małego odbiorcy. Białe, kontrastowe tło pomaga dzieciom skupić się na przedstawionych na rysunkach przedmiotach czy osobach. Ograniczona ilość szczegółów nie rozprasza uwagi. Grafiki są przyjemne dla oka, utrzymane w radosnej kolorystyce i świetnie spełniają swoją rolę.

Czytelniczepodworko.pl

Już od najmłodszych lat, powinniśmy zwracać uwagę na rozwój mowy u naszych dzieci, przecież chyba każdy rodzic chce, żeby jego dziecko ładnie mówiło. Bardzo dobrym narzędziem w walce o ładne wysławianie się naszych pociech jest książka, którą osobiście wykorzystuje w pracy z moją niespełna dwuletnią córeczką i bardzo polecam. Mam na myśli książkę pod tytułem „Bubu już mówi. Szukaj mnie” (...) jest bardzo ładnie wydana. Kartki są z grubego, dobrej jakości papieru, który z pewności posłuży nam na długi czas i nie musimy się martwić, że zniszczy się nam podczas ćwiczeń z dzieckiem. Ilustracje są ładne, kolorowe, czytelne i przejrzyste nawet dla małego dziecka. Ciekawym i zarazem bardzo dobrym rozwiązaniem jest Wskazówka, która znajduje się na dole strony i pomaga nam, informuje na co musimy zwrócić szczególną uwagę. Jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które na co dzień nie mają większej styczności z logopedią – czyli tak naprawdę, dla większości nas.

Karolowamama.blogspot.com

Książka jest przeznaczona do wspólnej zabawy opiekuna z dzieckiem, a została przygotowana tak, by dziecko brało czynny udział w lekturze, w dodatku pomaga rozwijać nie tylko mowę, ale także pamięć, koncentrację czy percepcję wzrokową dzieci (...) Myślę, że to może być naprawdę przydatna książka podczas codziennych zabaw z dziećmi oraz w trakcie wspomagania ich rozwoju mowy.

Mamaizabawa.blogspot.com

kategoria: książki logopedyczne
kod: KAK2
ISBN: 978-83-7517-975-0
rok wydania: 2022
autor: Anna M. Buszkiewicz
liczba stron: 44
typ oprawy: oprawa sztywnostronicowa
format: 165 x 240 mm
waga: 289 g
» napisz własną opinię o tej książce

Klienci kupujący tę książkę kupili też...

Zobacz też ...

Opinie czytelników

 • polecam
  Bubu już mówi. Szukaj mnie”, autorstwa pani Anny M. Buszkiewicz, wydanej nakładem Wydawnictwa GREG.
  Jest to pozycja napisana przez fachowca – logopedę i neurologopedę, która prowadzi własną praktykę Stymulacji i Rozwoju dziecka. Autorka zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzieli się z nami rodzicami, ale i nie tylko, ponieważ „Bubu już mówi. Szukaj mnie” może z powodzeniem być wykorzystana przez nauczycielki w przedszkolu.
  Książka skierowana jest raczej do młodszych dzieci, w wieku od 2 do 5 lat, ale i z powodzeniem możemy też z niej korzystać u dzieci starszych.
  „Bubu już mówi. Szukaj mnie” jest bardzo ładnie wydana. Kartki są z grubego, dobrej jakości papieru, który z pewności posłuży nam na długi czas i nie musimy się martwić, że zniszczy się nam podczas ćwiczeń z dzieckiem. Ilustracje są ładne, kolorowe, czytelne i przejrzyste nawet dla małego dziecka. Ciekawym i zarazem bardzo dobrym rozwiązaniem jest Wskazówka, która znajduje się na dole strony i pomaga nam, informuje na co musimy zwrócić szczególną uwagę. Jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które na co dzień nie mają większej styczności z logopedią – czyli tak naprawdę, dla większości nas.
  Dziecko podczas ćwiczeń nie jest w stanie się nudzić, ponieważ każda strona jest inna. Na każdej stronie wykonujemy z dzieckiem inne zadania. Raz liczymy, wskazujemy, segregujemy, innym razem nazywamy, wydajemy odgłosy, czy też karminy złotą rybkę. Przechodząc przez kolejne strony, dziecko nie tylko pracuje umysłowo, musi także się troszeczkę poruszać, wskazać, potuptać. Dzięki takiemu zabiegowi, takiej aktywności, umysł dziecka lepiej pracuje i łatwiej przyswaja informacje. Poszukując tytułowego Bubu przez kolejne strony książeczki, nasza pociecha nie tylko będzie poznawała nowe słowa, ale także rozbudujemy zakres nazewnictwa rzeczy z najbliższego otoczenia, pomożemy tworzyć proste zdania, które jak wiadomo z czasem przekształcą się w dłuższe, bardziej złożone.
  W „Bubu już mówi. Szukaj mnie” znajdziemy również ćwiczenia, które możemy wykonywać z dzieckiem w formie zabawy. Nasz milusiński nawet się nie zorientuje, kiedy wykona poszczególne zadania.
  Karolowamama
 • hit
  Bardzo ciekawa pozycja do rozwoju mowy dziecka. Atrakcyjna i jednocześnie prosta w "obsłudze". Bardzo polecam! U nas okazała się hitem!!
  Jędrek
 • Wspaniała książeczka i cenna pomoc logopedyczna!
  "Bubu już mówi. Szukaj mnie!" to wspaniała interaktywna książeczka logopedyczna,której bohater dorasta razem z dziećmi i proponuje im najróżniejsze ćwiczenia oraz zabawy wspierające rozwój mowy. Pięknie ilustrowana i kolorowa, skutecznie zachęca maluszki do wspólnego podejmowania poszczególnych aktywności. Zawiera całe mnóstwo praktycznych porad i wskazówek dla rodziców oraz nauczycieli i podchodzi do stymulacji mowy w bardzo kompleksowy, holistyczny sposób. Skupia się nie tylko na aparacie mowy i odpowiedniej artykulacji, ale również na innych aspektach rozwoju dziecka. Z całą pewnością okaże się pomocna w terapii logopedycznej i skradnie serce każdego małego Czytelnika, który sięgnie po nią wraz z rodzicami :)
  Mama_Bąbla
 • warto kupić
  Jako tata szkraba mającego problem z wymową i będącego stałym klientem gabinetów logopedycznych uwielbiam ksiażki, które mogę samodzielnie wykorzystać w domu z dzieckiem. Nie posiadam wykształcenia logopedycznego, a moja wiedza opiera się tylko na zaleceniach pani logopoedki, która prowadzi synka. Jednak chcąc wspierać rozwój dziecka sam poszukuję ksiażek, zabaw, gier które choć trochę pomogą synowi. Wszystko konsultuję z panią, która syna prowadzi. Tak właśnie było tym razem. Mamy już w domu książkę Bubu uczy się mówić i kiedy pojawiła się Bubu już mówi od razu ją zamówiłem. Bawimy się nią dopiero kilka dni, ale syn ją już bardzo lubi. "Tato pobawmy się z Bubu" - właśnie tak syn traktuje ćwiczenia z książką. Oczywiście u nas to dodatek do ćwiczeń, ale jak to nasza pani logopeda powiedziała, taka książka to tez świetne narzędzie do usprawniania wymowy u dziecka, które jako tako problemu nie ma. Dlatego polecam każdemu!
  Mateusz
 • Dobra książka i cena
  Świetna książka do stymulacji nowy dziecka. Dużo ćwiczeń o różnorodnej formie, sporo zabawy. Nawet laik poradzi sobie z ta książka w ćwiczeniach z dzieckiem. Ciekawa propozycja w niezłej cenie.
  St.ta
 • Polecam
  Kapitalna książka. Kochamy ją!
  Bella